Участникам соревнований с предварительным положением о соревнованиях и можно ознакомится ниже...

ПОЛОЖЕННЯ

проведення Відкритих змагань м. Маріуполя

з функціонального багатоборства

20 травня 2017

1. Мета проведення змагань

Відкритих змагань м. Маріуполя з функціонального багатоборству проводиться з метою:

- подальшого розвитку та популяризації функціонального багатоборства та функціонального тренінгу в країні;

- підвищення спортивної майстерності учасників та набуття досвіду участі у змаганнях;

- підвищення видовищності функціонального багатоборства, як спортивної дисципліни, що динамічно розвивається;

- виявлення найсильніших спортсменів для формування спортивних збірних команд (різного рівня);

- відбір спортсменів в спортивні збірні команди;

- фіксація спортивних рекордів;

- популяризація здорового способу життя, залучення молоді та різних верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

2. Строки і місце проведення змагань

Місце проведення – м.Маріуполь. EXTREME FITNESS & FIGHT CLUB «IRON GYM» вул. Митрополитська 59/51 (ТЦ "Вега" 3 поверх, вхід зі сторони двора)

20 травня день змагань

08:30 – 10:30 реєстрація учасників

11:00 – 11:10 парад учасників, відкривання змагань

11:10 – 11:30 інструктаж

11:30 – 19:00 змагання

19:20 – нагородження переможців

3. Організація та керування проведенням змагань

Загальне керування організацією та проведенням змагань здійснює Маріупольська Федерація Функціонального Багатоборства (далі - МФФБ).

Безпосереднє проведення змагань покладеться на Суддівську колегію, призначену Маріупольською Федерацією Функціонального Багатоборства.

4. Вимоги до учасників змагань

4.1 До участі у змаганнях допускаються усі бажаючі, яким на момент проведення змагань виповнилось 16 років.

4.2. Кожен учасник несе повну відповідальність за стан свого здоров'я.

4.3. Змагання проводяться в індивідуальному заліку, окремо серед чоловіків та жінок.

4.4. Кожен учасник зобов’язаний мати документ який засвідчує особу.

4.5. Розподіл учасників по ваговим категоріям не проводиться.

4.6. Кожен атлет зобов’язаний демонструвати спортивну поведінку

4.6.1. Не спортивна поведінка, така як спори, насмішки, образи чи фізичне насилля відносно представників оргкомітету змагань, других атлетів, глядачів і спонсорів, з боку оргкомітету може накладатися штрафом шляхом знаття балів та дискваліфікацією спортсмена з змагань.

4.7. Атлети несуть відповідальність за поведінку своїх тренерів, групи підтримки і гостей. Якщо поведінка будь-кого із зазначеної групи визначається Організаторами неспортивною, або створює перешкоди для організації та проведення змагань, Організатори мають право дискваліфікувати такого атлета.

4.8. При виконанні комплексів атлети допускаються до участі тільки за наявності у них спортивної форми, що не створює перешкод суддівської оцінки якості руху, і спортивного взуття.

4.9. Дозволяється використання еластичних бинтів, напульсників, перчаток, поясних ременів для тяжкої атлетики та пауерліфтингу, магнезії.

4.10. Не дозволяється використання лямок, крюків, перчаток з крюками, комбінезонів для присіду та жимових майок.

4.11. При прибутті на змагання учасник або представник подає іменну заявку, добровільну згода на участь у змаганнях.

4.12. Під час виконання комплексу забороняється будь яка допомога учаснику змагань зі сторони третіх осіб (подача води, зміна місце розташування снарядів і т.д)

4.13. Комплекси для різних категорій будуть розрізнятися за ступенем технічної складності та ступенем навантаження.

5. Характер заходу

1. Спортивні змагання проводяться згідно з правилами виду спорту «функціональне багатоборство».

2. Дані змагання мають міжрегіональній статус.

3. Спортсмени згідно занятих місць заносяться до міського рейтингу.

6. Програма проведення змагань

Змагання проводяться згідно з офіційними Правилами проведення змагань, затверджених МФФБУ. Формат змагань – буде включати декілька етапів. На кожному з етапів атлети повинні виконати відповідні комплекси.

Комплекси будуть включати відповідні вправи:

Підтягування (строгі, кіппінгом, батерфляй), Бурпі, Трастер, Віджимання в стійці на руках, Ривок штанги в положення сидячи, Підйом стоп до перекладини, Прижки на скакалці, Скручування на пресс, Взяття штанги на груди, Жимовий швунг штанги, т.д.

7. Визначення переможців

7.1 Переможці та призери Змагань визначаються згідно з офіційними Правилами проведення змагань, затверджених МФФБ. Офіційні підсумкові результати змагань (протоколи) та звіти на паперових та електронних носіях представляються в відділ управління фізичної культури та спорту м.Маріуполя.

7.2. Атлет з кращим результатом стає першим і отримує 1 бал , далі йде Атлет з наступним результатом, який отримує 2 бали і т.д.

7.3. Якщо Атлети показали однаковий результат, то кожному з Атлетів з однаковим результатом присуджується по однаковій кількості балів, наступні Атлети починають рахуватися за порядковим номером , наприклад : 1,1,3,4..

7.4. У всіх етапах Змагань залік очок ведеться загальний. За результатами виконання завдань відбіркового етапу до фінальної частини змагань буде допущено 6 чоловіків і 4 жінки , інші учасники відсіваються . Кількість очок у залишившихся Атлетів залишається незмінним.

7.5. Переможець визначається за кращим показником результату виконання всіх завдань у рамках програми змагань.

7.6. При наявності Атлетів , що показали однаковий результат за підсумками проходження всіх завдань, переможцем вважається спортсмен, який показав кращий результат виконання останнього комплексу . У разі збігу результатів останнього комплексу , порівняння ведеться за результатами другого комплексу і т.д.

8. Вимоги до спортивного обладнання

1. Вага спортивних снарядів, що використовуються як обваження при виконанні атлетами КВ, не повинна різнитися більше ніж на 100 г.

2. Діаметр та висота, на якій знаходиться, руків’я (інші елементи для захвату чи утримання снарядів) спортивного обладнання, що використовується в КВ атлетами не повинні відрізнятися більше ніж на 2 мм та 5 мм відповідно.

3. Спортивне обладнання та покриття (на якому виконуються КВ), з яким взаємодіють різні атлети, повинно мати ідентичну пружність та шорсткість.

Головний суддя має мінімізувати можливість виходу спортивного обладнання з ладу під час виконання атлетами вправ КВ (з моменту планування КВ, виходячи з наявного спортивного інвентарю та особливостей майданчику); чи забезпечити можливість атлету в мінімальний термін (до 30 секунд, що не буде вважатися відпочинком для спортсмена) продовжити виконання даного КВ з справним обладнанням (час на заміну обладнання віднімається/додається від/до часу виконання елементів КВ, в залежності від його особливостей). Атлет в якого виникли проблеми з правильним функціонуванням обладнання (також якщо спортсмен виявив невідповідність у вазі снаряду), під час виконання КВ, які можуть

впливати на результат, може наполягти на виконанні ним даного комплексу спочатку чи швидкій заміні інвентарю.

9. Фінансові витрати

Витрати, пов’язані з організацією та проведенням змагань покладаються на МФФБ. Витрати по відрядженню спортсменів – за рахунок відряджуючої організації.

10. Вимоги фінансування

10.1. Стартовий внесок для участі в змаганнях не утримується.

10.2. Переможці та призери серед учасників нагороджуються грошовими призами, медалями, грамотами та цінними призами від спонсорів і партнерів.

Суддійська колегія -

1. Саєнко Владислав 

2. Секачов Григорій 

3. Сингур Денис

4. Саприкіна Катерина

Головний секретар - Сєдікова Вікторія

Інформаційні Viagra 100 mg pills ресурси - https://vk.com/cfmariupol